Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Vairuotojas - ekspeditorius (-ė)
UAB Romega
Skelbimo galiojimas pasibaigęs
Ieškome vairuotojo- ekspeditoriaus su B kategorija
Darbo Pobūdis
Ieškome vairuotojo paukštienos produktų išvežiojimui Lietuvoje
Reikalavimai darbuotojui
B klasės vairuotojo kategorija
Trumpai apie įmonę
Mūsų įmonė įkūrta 1998 metų birželio 30 dieną ir dirba šiame segmente daugiau nei 20 metų. Pagrindinė įmonės veikla yra viščiukų broilerių skerdenėlių išpjaustymas ir jų didmeninė prekyba. Taip pat įmonė vykdo didmeninę prekyba kalakutienos mėsa.
Įmonė atitinka ir veikia pagal ES reikalavimus. Savo klientams siūlome išskirtinai šviežios ir natūralią paukštienos skerdienėlių dalių platų pasirinkimą.
Turėdami savo paukštienos išpjaustymo cechą kasdien išpjaustome ir pakuojame paukštienos dalis, vykdome jų didmeninę prekybą. Dėka naujų technologijų ir įmonės lankstumo kiekvieną dieną prekiaujame aukštos kokybės, chemija neapdorota , šviežia paukštiena . Įmonė atitinka ir veikia pagal ES reikalavimus.
Mūsų asortimentą sudaro įvairios paukštienos dalys: vištienos broilerio file, ketvirčiai, šlaunelės, blauzdelės, šlaunelių mėsa, sparneliai, nugarėlės, subproduktai ir kt.
Paukštienos dalis pakuojame ir siūlome savo pirkėjams įvairiuose pakavimuose: nefasuota specialiose plastiko dėžėse su įklotu po 15 kg, kartoninėse dėžėse po 10 kg, fasuota vakume, padėkliukuose ir maišeliuose. Šaldytą paukštieną siūlome supakuotą poliblokuose, vakume, maišeliuose ir padėkliukuose.
Nuosavo transporto parko ir išvystytos logistikos sistemos dėka pristatome paukštieną visoje Lietuvoje. Transportavimo metu privalu išlaikyti tinkamą mėsos temperatūrą, todėl visi mūsų automobiliai pritaikyti šviežios ir šaldytos paukštienos pervežimui įvairiais kiekiais ir atstumais. Paukštieną pristatome Lietuvoje, taip pat eksportuojame į kitas šalis
Garliava
1000-1100 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti