Atgal į darbų sąrašą
Vairuotojas (-a)
LIETUVOS ŽYDŲ (LITVAKŲ) BENDRUOMENĖ
Skelbimo galiojimas pasibaigęs
Vairuotojas - ekspeditorius
Apie poziciją:
Šiuo metu ieškome atsakingo vairuotojo-ekspeditoriaus darbui Vilniaus mieste ir regione.
Atsakomybės:
- socialinio centro klientų ir darbuotojų pervežimas;
- užsakymų ir užklausų vykdymas;
- profesionalus, mandagus ir pagarbus bendravimas su klientais ir kolegomis
Mes siūlome:
- draugišką kolektyvą;
- darbo reikmėms skirtą 2022 m. gamybos mikroautobusą;
- laiku mokamą darbo užmokestį.
- lankstų darbo grafiką
Reikalavimai:
- Labai geri vairavimo įgūdžiai ir patirtis;
- Puikios lietuvių ir rusų bei, pageidautina, anglų kalbos žinios;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- Panaši ankstesnė darbo patirtis;
- Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, geri bendravimo įgūdžiai;
- Fizinis pasirengimas (gali būti keliami svoriai virš 10 kg).