Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Vadybininkas (-ė)
PANEVĖŽIO TEATRAS "MENAS"
Skelbimo galiojimas pasibaigęs
Kultūrinės veiklos vadybininkas vykdo šias funkcijas: 1. Su meno vadovu sudaro vieno, trijų ar šešių mėnesių teatro repertuarą, pateikia repertuarinį planą bei suderina su teatro direktoriumi. 2. Teikia informaciją apie pasikietusį repertuarą aktoriams ir kitiems atsakingiems darbuotojams. 3. Vadovauja visai teatro komercinei veiklai: 3.1. organizuoja bilietų platinimą teatre, gastrolėse; 3.2. vykdo operatyvinę bilietų pardavimo kontrolę; 3.3. kontroliuoja, kuruoja pardavimus per internetines bilietų platinimo platformas; 4. Vadybininkas įdomiai ir kūrybiškai pristato ir siūlo teatro paslaugas. 5. Moka vesti derybas su esamais ar potencialiais klientais; 6. Domisi situacija rinkoje ieškant naujų lankytojų. 7. Organizuoja teatro gastroles, vykdo aktyvią reklamą viešinant teatro spektaklius ir atsako už gastrolių finansinius rodiklius. 8. Analizuoja teatro kultūrinę veiklą ir teikia pasiūlymus direktoriui dėl jos gerinimo; 9. Palaiko ryšius ir bendradarbiauja su mokslo, švietimo ir ugdymo įstaigomis, valstybinėmis institucijomis, kultūros ir verslo organizacijomis; 10. Atsako į lankytojų – žiūrovų klausimus, priima ir suteikia informaciją telefonu, el. paštu, per socialinius tinklus. 11. Priima svečius, lankytojus, partnerius. Laikosi svečių priėmimo etiketo. 12. vykdo kitus teisėtus nenuolatinio pobūdžio direktoriaus pavedimus, susijusius su teatro vykdoma veikla. 13. Dalyvauja rengiant projektus, festivalius ir kitus renginius. 14. Teikia siūlymus direktoriui, meno vadovui dėl darbuotojų aptarnaujančių salę ir spektaklius, skatinimo ir drausminių nuobaudų skyrimo; 15. Teikia siūlymus direktoriui, meno vadovui dėl bilietų kainų ir žiūrovų aptarnavimo gerinimo.
Reikalavimai kandidatui:
Privalo turėti aukštąjį išsilavinimą;
Puikiai mokėti valstybinę lietuvių kalbą;
Mokėti anglų kalbą B2 lygiu;
Mokėti dirbti naujomis ryšių ir kitomis organizacinės technikos priemonėmis;
Išmanyti raštvedybą.
Darbo patirtis: be patirties
Mes siūlome: darbą kameriniame, jaukiame ir kūrybiškame teatre, kuris vis auga, tobulėja ir stengiasi patenkinti teatro mylėtojų lūkesčius.
Siūlome darbą pilnu etatu pagal terminuotą darbo sutartį. Suteikiame visas socialines garantijas, laiku mokamą darbo užmokestį, tobulėjimo galimybes.
Atlyginimas: 1376,40 EUR/mėn. €
Panevėžys
1300-1400 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti