Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Vadybininkas (-ė)
UAB Skalevita
Darbo aprašymas:
Pardavimų valdymas ir didinimas, tinklalapio priežiūra, administracinės užduotys, sąskaitų išrašymas, bendravimas su klientais ir tiekėjais, rinkos tyrimai
Apie mus:
UAB „Skalevita“ buvo įkurta 1991 metais Vilniuje. Veiklos pradžia buvo svarstyklių remontas ir prekyba jomis, vėliau savo asortimentą papildėme temperatūrą ir drėgmę nustatančiais prietaisais, keltuvais, specialios paskirties svarstyklėmis ir kameromis.
Prekes importuojame iš Vokietijos, Italijos, Japonijos, Kinijos, Pietų Korėjos, JAV, Lenkijos, Taivano ir kt. Užmezgusi tvirtus verslo ryšius, pasitelkusi naujausias ir pažangiausias technologijas, efektyvų santykių palaikymą su gamintojais, įmonė garantuoja nenutrūkstantį prekių tiekimą, platų asortimentą ir aukštą kokybę už mažą kainą. Siekdami stiprinti pozicijas rinkoje bei didinti pardavimų apimtį, nuolat plečiame asortimentą ir tiekiame prekybai naujus produktus atitinkančius rinkos poreikį.
Lanksti prekybos struktūra, gera prekių pristatymo sistema, įvairios nuolaidos ir akcijos pritraukia daugelio pirkėjų dėmesį. Mes turime didelę ekspozicijos salę, kurioje pirkėjai gali pamatyti didžiąją prekių dalį ir išsirinkti sau tinkamą.
Vilnius
500-1200 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti