Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Vadybininkas (-ė)
Telemarketing, UAB

Įmonės aprašymas

UAB „Telemarketing" - daugiau nei 15 metų veikianti tarptautinė įmonė, teikianti profesionalias telerinkodaros paslaugas Lietuvoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Kroatijoje. Įmonė nuolat investuoja į savo personalo profesinį tobulėjimą, todėl 15-oje įmonės padalinių dirba jau beveik 200 telerinkodaros specialistų.
Esame vienintelė lietuviška telerinkodaros įmonė, išplėtusi veiklą kitose šalyse. Mes išskirtiniai – vieninteliai Lietuvoje specializuojamės tik pardavimuose, todėl mūsų darbuotojai tikri profesionalai, per mėnesį parduodantys prekių ir paslaugų 9000-iams, o per metus net – 100 000-ių klientų!
UAB „Telemarketing“ kolektyvas didelis ir įvairus, tačiau mus vienija bendra vertybių sistema ir noras būti savo srities profesionalais. Džiaugiamės galėdami pakviesti prisijungti prie pastovaus ir kūrybiško kolektyvo.

Darbo aprašymas

SUSIPAŽINKIME, MES - ĮMONĖ TELEMARKETING


Esame profesionali ir vieninga komanda, kurios specializacija ir išskirtinumas – pardavimai telefonu. Esame šios srities profesionalai, daugiau nei 15 metų veikianti tarptautinė įmonė. 17-oje įmonės padalinių Lietuvoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Kroatijoje dirba jau beveik 220 telerinkodaros specialistų.


Degi naujomis idėjomis ir trokšti tobulėti?


Nori tapti pardavimų profesionalu?


Pradėk karjeros paieškas ir prisijunk prie Telemarketing, kur mes suteikiame unikalų šansą dalyvauti ir mokytis pardavimų srities subtilybių!

Reikalavimai

Mes džiaugiamės, jei Tu:


 • Mėgsti bendrauti, neieškai žodžio kišenėje, tačiau kartu moki ir išklausyti;
 • Atkakliai sieki užsibrėžtų ambicingų tikslų;
 • Esi atsakingas, savarankiškas ir žingeidus.

Ką įmonė siūlo

Įmonė siūlo:


 • PATOGIĄ LOKACIJĄ. Lengvą susisiekimą nevairuojantiems ir vairuojantiems.
 • BENDRYSTĘ. Tavo gyvenimo įvykis tampa mūsų įvykiu. Palaikom, minim, švenčiam, prisidedam, nes mes - tikra komanda.
 • ŽINIAS. Galimybę dalyvauti išoriniuose mokymuose, seminaruose, konferencijose. Semtis ilgametės patirties vidiniuose įmonės mokymuose.Kiekvienais metais daug investuojame į vidinius ir išorinius darbuotojų mokymus: Mercuri, Talentų namų, J. Gervytės, aktorių A. Žebrausko ir A. Vilutytės, D. Čibonio, psichologės L. Kuginienės ir kitų profesionalių trenerių.
 • KARJEROS GALIMYBES. Tarptautinę organizaciją, skatinančią augti ir tobulėti kartu.
 • AMBICINGĄ KOLEKTYVĄ. Palaikančią ir patyrusią komandą, kuri noriai dalijasi savo žiniomis, girdi Jūsų idėjas ir leidžia veikti.
 • ĮMONĖS VIDINĘ KULTŪRĄ, grįsta stipriomis vertybėmis - pagarba, atsakomybe, aistra pasiekti rezultatą, nuolatiniu tobulėjimu, paprastumu ir optimizmu, profesionalu ir bendradarbiavimu.
 • SOCIALINES INICIATYVAS. Skatiname ir prisidedame prie aplinkosaugos iniciatyvų bei įvairių paramos ir išsipildymo akcijų.
 • SVEIKATINGUMO PROGRAMAS. Skatiname darbuotojų fizinį aktyvumą ne tik komandiniais, bet ir individualiais iššūkiais, dalyvaujant žingsnių iššūkiuose, maratonuose ir kitose iniciatyvose.
 • PAPILDOMŲ NAUDŲ PAKETĄ. Įvairūs konkursai, ekskursijos, šventės ir kitos pramogos kartu su savo ofiso ar visos įmonės komanda.

Alytus
706-2000 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti