<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes
Headex, UAB
Surinkėjas (-a)

Įmonės aprašymas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.
Aukšti darbo standartai ir paslaugų kokybė mums leido tapti patikimu personalo sprendimų partneriu daugeliui stambiausių Lietuvos, Vakarų Europos ir Skandinavijos verslo įmonių.

Darbo aprašymas

Galbūt ieškote trumpalaikio darbo? O gal esate studentas (-ė) ir norite praleisti vasarą prasmingai, užsidirbant ir keliaujant? :) Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums! 


 


PASTABA: informuojame, kad visus kandidatus kviečiame dalyvauti atrankoje tiesiai iš namų, pasitelkiant online priemones (vaizdo skambučių programas). Numatomos išvykimo datos bus derinamos individualiai darbo pokalbio metu.


 


  • darbas sandėlyje, skeneriu ir rankiniu vežimėliu;
  • užsakymų surinkimas.

 


Darbo grafikas: 6 darbo dienos, dvi pamainos.

Reikalavimai


  • fizinis pasirengimas;
  • motyvacija dirbti ir užsidirbti;
  • anglų kalbos žinios (privalumas).

Ką įmonė siūlo


  • nemokamą, kokybišką apgyvendinimą su visais patogumais, internetu;- kompensuojamą kelionę Lietuva - Belgija - Lietuva.

 


Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

Vieta: Kitur Lietuvoje
Įmonės pavadinimas: Headex, UAB
Atlyginimas nuo: 1500