Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Stogdengys
UAB Dizaino studija
Nekilnojamojo turto rinkoje veikianti lietuviško kapitalo įmonė UAB Dizaino studija plečia savo veiklą ir prie savo komandos kviečia prisijungti patyrusius specialistus:
STOGININKAI
Ieškome atsakingų, kruopščių ir norinčių dirbti stogininkų ir/ ar stogininkų brigadų gyvenamųjų namų, kotedžų statybai.
Darbo pobūdis:
Namų, kotedžų, daugiabučių statymas
Kompleksiniai stogų dengimo darbai
Darbo vieta: Kaunas
Reikalavimai:
darbo patirtis statybų sektoriuje (privalumas), neturinčius patirties – apmokome
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
papildomos kvalifikacijos –privalumas
Įmonė siūlo:
Visas socialines garantijas
Laiku mokamą solidų atlyginimą
Karjeros perspektyvas
Stiprią komandą ir draugišką atmosferą
Apmokamas atostogas
Darbo aprangą ir darbui reikalingas priemones
Darbo užmokestis: nuo 1500 Eur (po mokesčių). Už pasiekimus papildomai skiriami įvairūs priedai.
Platesnė informacija apie mūsų įmonę, siūlomas darbo vietas bei gaunamas papildomas naudas teikiama telefonu +370 607 92295.
Mūsų įmonė laukia Jūsų! Garantuojame greitą darbo pradžią ir sklandų bendradarbiavimą!
Kaunas
1500 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti