Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Staklininkas (-ė)
TRATE, UAB
Šiuo metu esate darbo paieškose? Turite vidurinį išsilavinimą ir nežinote, kurioje srityje norite save realizuoti? O kaip Jums galimybė dirbti metalo apdirbimo srityje? Augančiai gamybos industrijai reikia kvalifikuotų specialistų, kad užtikrinti nenutrūkstamus gamybos procesus ir kokybę.
Metalo apdirbimo staklių (CNC) operatoriai - viena perspektyviausių ir paklausiausių darbo vietų šiuo metu. Atsižvelgdama į darbo rinkos paklausą, mūsų partnerė įmonė MB Tikslume siūlo mokymus, kuriuose įgysite kompetenciją dirbti CNC staklių operatoriumi. Mokymus ves aukštą kvalifikaciją turintys lektoriai, turintys dėstymo ir praktinės patirties dirbant CNC staklėmis. Po mokymų išduodamas pažymėjimas patvirtinantis įgytą kompetenciją.
Šie kursai gali būti remiami Užimtumo Tarnybos, jei šiuo metu esate bedarbis. Jums reikia kreiptis į Užimtumo tarnybos konsultantą.
Po mokymų yra galimybė atlikti praktiką ir likti dirbti įmonėje TRATE, UAB
Siūlome, pasinaudoti puikia galimybe įgyti vieną perspektyviausių ir paklausiausių profesijų ir darbti sėkmingoje tarptautinėje aplinkoje veikiančioje įmonėje, kuris siūlo jums galimybę mokytis ir tobulėti, dirbti profesionalų komandoje, visas priemones ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui, gerą ir jaukią darbo aplinką bei draugišką ir visada padėti pasiruošusį kolektyvą.
Praktikos metu atlyginimas nuo 850 iki 900 Eur į rankas. Po praktikos nuo 1000 iki 1200 Eur į rankas.
Kaunas
1300-1600 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti