Atgal į darbų sąrašą
Prekių priėmėjas (-a)
"Ermitažas" UAB
Šiuo metu ieškome prekybos darbuotojų naujai atidaromai Ermitažo parduotuvei Pavilnionių g. Vilniuje.
Jei turi patirties Prekybos srityje, esi orientuotas į klientų aptarnavimą kviečiame kandidatuoti!

Tavo būsimos atsakomybės
Prekių priėmimas, iškrovimas / išdavimas;
Priimtų prekių rūšiavimas sandėliavimo patalpose ir atrinkimas išvežimui į prekybinę salę;
Darbas krautuvu.
Reikalavimai
Darbo kompiuteriu pradmenys;
Atsakingumas, atidumas, pareigingumas;
Krautuvo vairuotojo pažymėjimas;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
Mes jums siūlome
Lankstų darbo grafiką;
Stabilų darbo užmokestį;
Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti;
Daug smagaus laiko įvairių švenčių metu su geriausiu kolektyvu!
Jeigu turėsite klausimų – maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu: +370 667 42374.
Atlyginimas
710-820 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į kompetenciją, darbo patirtį ir atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
Darbo užmokestį sudaro fiksuotas darbo užmokestis ir priedai už pasiektus rezultatus.