Atgal į darbų sąrašą
Pardavimo vadybininkas (-ė)
UAB "OLD LT" prekės ženklas "Aromatic89"
Ieškome pardavimo vadybininko (-ės). RUSŲ arba ANGLŲ kalba!
DARBO POBŪDIS: Aktyvi naujų klientų paieška užsienio rinkoje, ryšių palaikymas su esamais klientais.
MES SIŪLOME:
⦁ Nuolatos auganti motyvuojantį atlyginimą nuo rezultatų;
⦁ Daug skatinimo priemonių už atliktus darbo planus/rezultatus;
⦁ Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
⦁ Darbo vietą Klaipėdos mieste;
⦁ Aprūpiname darbo priemonėmis;
⦁ Galimybę tobulėti, mokytis ir realizuoti save;
⦁ Neturinčius patirties apmokome.
REIKALAVIMAI:
⦁ Užsienio kalbų mokėjimas tiek žodžiu tiek raštu (Rusų arba anglų);
⦁ Raštvedybos žinios;
⦁ Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
⦁ Puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakomybė už savo darbą, pareigingumas, iniciatyvumas;
PRIVALUMAI:
⦁ Sėkmingo darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje.
Klaipėda