Atgal į darbų sąrašą
Pardavimo konsultantas (-ė)
"Ermitažas" UAB
Šiuo metu ieškome prekybos darbuotojų naujai atidaromai Ermitažo parduotuvei Pavilnionių g. Vilniuje.
Jei turi patirties Prekybos srityje, esi orientuotas į klientų aptarnavimą kviečiame kandidatuoti!
Tavo būsimos atsakomybės:
Stengsiesi patarti ir padėti klientui (papasakosi apie prekių savybes, prekių panaudojimą praktikoje, kainų skirtumus. Padėsi atrasti norimas prekes parduotuvėje ir pan.);
Palaikysi tvarką prekių ekspozicijose ir priskirtame skyriuje (prekių ženklinimas, markiravimas, kainų - keitimas lentynose, prekių realizacijos terminų tikrinimas ir pan.);
Papildysi lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Ermitažo parduotuvėje.
Reikalavimai:
Pomėgis bendrauti ir rūpintis kitais;
Panaši darbo patirtis, jei tokios neturi – mes visko išmokysime;
Klientas tau yra toks pat svarbus, kaip ir mums;
Žinios ir noras toliau mokytis apie "pasidaryk pats" segmento prekes: statybos, apdailos medžiagos, santechnika, detalės, baldai, augalai ir kt.
Krautuvo vairuotojo (-os) pažymėjimas - būtų didelis privalumas.
Mes jums siūlome:
Lankstų darbo grafiką;
Stabilų darbo užmokestį ir priedus, kurie priklauso nuo rezultato;
Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti;
Daug smagaus laiko įvairių švenčių metu su geriausiu kolektyvu!
Jeigu turėsite klausimų – maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu: +370 667 42374.
Atlyginimas:
550-940 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į kompetenciją, darbo patirtį ir atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
Darbo užmokestį sudaro fiksuotas darbo užmokestis ir priedai už pasiektus rezultatus.