Aprangos grupė
Pardavėja - konsultantė (-as)

Įmonės aprašymas

„Aprangos“ grupė – mažmeninės prekybos lyderė Baltijos šalyse valdanti daugiau nei 180 parduotuvių tinklą, sėkmingai plėtoja skirtingų tipų parduotuvių tinklus ir atskiras parduotuves: „Apranga“, „Aprangos Galerija“, „Mango“, „Zara“, „Aldo“ „Bershka“, „Pull&Bear“, „Stradivarius“, „Promod“, „Desigual“, „s.Oliver“, „Tom Tailor“, „CITY“, „Tommy Hilfiger“, „Strellson“, „Massimo Dutti“, „Burberry”, „Emporio Armani”, „Hugo Boss”, „MaxMara”, „Zara Home”, „Marina Rinaldi“, „Ermenegildo Zegna“, „Mados linija“, ir kt.
Plačiau apie „Aprangos“ grupę - http://aprangagroup.lt/

Darbo aprašymas

- Klientų aptarnavimas;
- Asortimento papildymas;
- Prekių pateikimas;
- Sandėlio tvarkos užtikrinimas;
- Darbas kasoje.
„Apranga“ išparduotuvė - vaikams, jaunimui, moterims ir vyrams, kurie nori įsigyti kokybiškus drabužius bei aksesuarus ypač patraukliomis kainomis.

Reikalavimai

- Malonus bendravimas, paslaugumas, pozityvumas;
- Efektyvus darbas komandoje;
- Galite dirbti slenkančiu darbo grafiku.

Ką įmonė siūlo

- Draugišką darbo atmosferą;
- Mokymus bei palankias sąlygas profesiniam tobulėjimui;
- Slenkantį darbo grafiką;
- Karjeros galimybes.
Pateikdami savo gyvenimo aprašymą (CV) ir kitus asmens duomenis, Jūs sutinkate, kad APB "APRANGA" juos tvarkytų atrankos į darbo vietą vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslu. Jeigu teikdami savo gyvenimo aprašymą (CV) taip pat sutinkate, kad Jums pateiktume ir kitų Apranga grupės parduotuvių darbo pasiūlymus, Jūsų asmens duomenis taip pat tvarkysime darbo pasiūlymų teikimo ir kandidatūros vertinimo dėl kitų pozicijų Apranga grupės parduotuvėse tikslu. Išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama Privatumo politikoje, kurią rasite mūsų svetainėje adresu www.aprangagroup.lt.

Vieta: Vilnius
Įmonės pavadinimas: Aprangos grupė
Atlyginimas nuo: 1000