Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Operatorius (-ė)
TRATE, UAB

Įmonės aprašymas

Lietuvoje 2011 m. įkurta UAB „TRATE“ yra Šveicarijoje registruotos TRATE AG dukterinė įmonė. Bendrovės veikla: aukštųjų technologijų metalo produktų gamyba, metalo mechaninio apdirbimo, valymo, pakavimo ir sandėliavimo paslaugos.
Įmonės sėkmės pagrindas yra darbuotojai bei įgalioti partneriai. Būtent jie yra idėjų generatoriai ir skatina tobulėti. TRATE savo komandos narius ugdo, lavina jų profesines kompetencijas, kuria galimybes kilti karjeros laiptais bei sukuria erdvę siekti netikėtų rezultatų. Kiekvienas bendrovės darbuotojas asmeniškai atsakingas, kad pagamintume aukščiausios klasės produkciją.

Darbo aprašymas

TRATE sėkmės garantas - komanda. Čia yra dirbančių nuo pat įmonės įkūrimo ir kartu su įmone augančių profesiškai. Mūsų stiprybė - atvirumas ir pagarba, tad TRATE skatina darbuotojų tobulėjimą, komandinį darbą ir pažada modernią, pažangią aplinką bei visas priemones, kurių gali prireikti darbo vietoje. Prisijungęs prie TRATE būsi apsuptas jaunatviško, energingo kolektyvo, kuris visuomet ieško naujų tikslų, aukštumų ir palaiko naujas idėjas ir perspektyvas, o ambicingiems siekiams įmonėje yra suteikiamos visos karjeros galimybės, įvertinančios žinias ir patirtį. 


Mes jums patikėtume medicininės paskirties gaminių pakavimą pakavimo ir markiravimo įrenginiais. Darbas tvarkingoje ir švarioje aplinkoje.


Nesudėtingi kompiuterio raštingumo reikalaujantys darbai, kaip pildymas žurnalų, maketavimas, taip pat dviejų įrenginių valdymas, reguliavimas, kokybės stanadartų laikymasis. 


Darbo pobūdžio apmokiname darbo vietoje.


 


Darbas pamainomis (savaitgaliai laisvi):


1 pamaina: 6:00-14:30 val.


2 pamaina: 13:30-22:00 val.

Reikalavimai


  • Atidumas, kruopštumas, kantrybė, imlumas, greitas mąstymas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Ką įmonė siūlo


  • Darbą sėkmingai tarptautinėje aplinkoje veikiančioje įmonėje;
  • Galimybę mokytis, tobulėti, dirbti profesionalų komandoje;
  • Visas priemones ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.


Susisieksime tik su mus dominančiais kandidatais.


 


Kontaktinio asmens tel. 8 694 49292

Kaunas
800-900 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti