RaskNamus
NT specialistas (-ė)
Ar kada nors bedirbdami susimąstėte, kaip norėtumėte būti nepriklausomi nuo savo viršininko, dirbti sau, kiek norite ir kada norite? Manėte, jog tai Jums yra nepasiekiama? Pasakysiu, kad tai yra įmanoma visiems ir kiekvienam iš Jūsų! Jei Tu žmogus žvelgiantis į ateitį, gyvenime turintis tikslų ir svajonių bei norintis tapti nepriklausomu, šis pasiūlymas kaip tik Tau.
Esu Renatas, nekilnojamojo turto brokeris, atstovaujantis nekilnojamojo turto agentūrą ''RaskNamus''. Ką galiu Tau pasiūlyti? Savo per tris metus sukauptas žinias bei patirtį, kurią perėmiau iš žmogaus, Lietuvoje turinčio ilgiausią, net 28-erių metų patirtį nekilnojamojo turto srityje.
Konkrečiai, tai būtų 30-ies dienų trukmės mokymai, nuo pirmos sutarties pasirašymo iki pardavimo. Darbas iš betkurio Lietuvos kampelio ar Jūsų pačių pasirinkto regiono.
KAS ĮEINA Į MOKYMUS IR KĄ GAUSIU:
* pagalba ieškant ir atrandant nekilnojamąjį turtą (paslaptys bei strategijos, kur ieškoti objektų ir kaip atrasti nereklamuojamus objektus.);
* komunikacija (pagalba pasirašant sutartis su būsimais Klientais, bendravimo subtilybės, problemų sprendimas ir kt.);
* marketingo strategijos (kaip ir kokį marketingą pasitelkti, norint maksimaliai greitai parduoti Kliento turtą.);
* derybos (pamokos, kaip profesionaliai vesti derybas.);
* taip pat sužinosite, ko ir kokių dokumentų reikia, norint sėkmingai įgyvendinti sandorį pas notarą.
Kitaip tariant, gausite visas mano sukauptas žinias ir galbūt net pranoksite mane patį. Nutiesiu kelią šios karjeros link, tapsite nepriklausomais, savarankiškais ir patys sau kursite pasyvias pajamas, kurios priklausys nuo Jūsų pačių rezultatų. Profesionalaus brokerio mėnesinis uždarbis prasideda nuo 4 000 eurų ir gali viršyti 10 000 eurų sumą. Galimybės nekilnojamojo turto srityje yra labai didelės ir jokių ribų čia nėra, viskas priklauso tik nuo įdedamų pastangų ir įdirbio.
MOKYMŲ KAINA:
30-ies dienų mokymai kainuoja 300 eurų. Minimali mokymų trukmė: 10 dienų (100 eurų.).
REKOMENDACIJA: maksimalus 30-ies dienų mokymų laikotarpis, kad spėtumėte prisiliesti prie šio darbo ir suprastumėte, kaip kas vyksta.
P.S.: Mokymams pasibaigus, darbus galėsite tęsti individualiai arba prisijungti prie mūsų puikios komandos. Čia visada pagalbą ir patarimus gausite tiek iš manęs, tiek iš įmonės vadovo (NEMOKAMAMAI.).
Jei pasiūlymas sudomino ir ar turite papildomų klausimų, skambinkite. P.S. kontaktuoti tik rimtiems interesantams. Negaišinkime vieni kitų be reikalo.
Mano rekvizitai:
Mobilusis tel. nr.: +370 634 88945 (viber, whatsapp.)
Vieta: Kitur Lietuvoje
Įmonės pavadinimas: RaskNamus
Atlyginimas nuo: 2000 iki: 4900
Telefono numeris: