Atgal į darbų sąrašą
Montuotojas (-a)
UAB Advantus
Radio aparatūros montuotojai ir operatoriai
Darbo pobūdis
Šiuo metu ieškome naujų komandos narių. Jei jums yra tekę susidurti su elektroninių prietaisų remontu, priežiūra, esate darbštus, atsakingas ir norintis tobulėti, laukiame jūsų gyvenimo aprašymo.
Jūs būsite atsakingas už automatizuotos elektronikos plokščių surinkimo linijos priežiūrą bei elektronikos pusgaminių testavimą, kitų gamybos užduočių vykdymą.
Darbo specifika nesunkiai išmokstama, vyksta apmokymai, privalumas - techninis išsilavinimas, panaši darbo patirtis.
Darbo laikas - nuo pirmadienio iki penktadienio (kas antras šeštadienis).
Operatoriai dirba trimis pamainomi:
6 -14 val, 14-22 val. 22-6 val. Pamainos keičiasi kas savaitę.
Radio aparatūros montuotojai dirba dviem pamainomis:
Rytinė 6-14:30 val., Popietinė 14:30-22 val.
Darbo vieta Dainavos mikrorajone.
Reikalavimai
- Greitas darbo tempas;
- Galimybė dirbti pamaininį darbą;
- Kruopštumas (darbas su smulkiomis detalėmis);
- Atsakingumas;
- Noras dirbti ir užsidirbti.
Mes jums siūlome
- Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
- Visas socialines garantijas;
- Draugišką kolektyvą;
- Karjeros galimybes.
Kaunas