Atgal į darbų sąrašą
Mechanikas (-ė)
Robin Jobs
Mūsų partneris " Timing" ieško surinkimo mechanikų, kurie galėtų prisijungti prie jų dirbtuvių Nyderlanduose.
Darbo aprašymas:
Sunkiai pakeliamos įrangos, pavyzdžiui, hidraulinių kėlimo platformų, surinkimas nuo dalių iki sukomplektuoto įrenginio.
Sąlygos:
Savaitinis grynasis 620 EUR atlyginimas, priklausomai nuo įgūdžių, patirties ir sertifikatų, mokamas trečiadieniais;
8 val. per dieną, 5 dienas per savaitę; galima dirbti viršvalandžius ir šeštadieniais;
Atostogos - suderinus su planavimu;
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje;
Apsauginius batus teikia Timing; Aprangą- suteikia klientas;
Reikalavimai:
CV anglų kalba;
Europos pilietybė;
3 metų patirtis sunkiosios įrangos arba mašinų surinkėjo pareigose
Mokėti naudotis kranais keliant kai kurias sunkias detales montuoti
Skaityti techninius brėžinius
Išmanyti dideles judančias dalis ir hidraulines sistemas;
Privaloma turėti VCA saugos pagrindų kursą -turi arba nori išklausyti kursą prieš pat darbo pradžią(1 diena, kursas apmokamas, kursų diena neapmokama)
Komunikabilus anglų arba vokiečių kalba;
Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
Nuosavas automobilis pageidautinas;
Bendravimas anglų arba vokiečių kalba;
Vilnius
2400-2600 (Atlyginimas prieš mokesčius)