Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
MB LBA PROJEKTAI
Darbo pobūdis
Ieškome komandos nario prisijungti prie kaljanų ir kaljanų priedų parduotuvės Hookahshop komandos! Fizinėje parduotuvėje esančioje Kedrų g.3, Vilniuje reikalingas Vadybininkas-Konsultantas, kuris geba tinkamai bendrauti su klientais ir konsultuoti juos apie produktus bei taip pat siekti pardavimų tikslų.
Mes siūlome:
Atlyginimą mokama laiku ir priedus;
Komandinį darbą;
Naudinga patirtį kaljanų rinkoje;
Personalo pagalba ir marketingo žinias;
Įgūdžius dirbant su Adobe Photoshop;
Lankstų darbo grafiką (Pilna-Puse etato);
Atostoginius.
Darbo užmokestis nuo 5-6eur į valandą (Į rankas atskaičius mokesčius) bei priedai priklausantys nuo pardavimų rezultatų ir patirties.
Darbas pilnu arba puse etato (nuo 12:00 iki 20:00).
Jei nori tapti mūsų komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą – su prierašu „CV pardavėjas-konsultantas Hookahshop“! Jei kyla klausimų, užduok juos telefonu – arba Facebook
Kviečiame prisijungti prie HookahShop kolektyvo!
Reikalavimai darbuotojui
Pagrindiniai reikalavimai:
Turėti patirties arba domėtis kaljanų rinka (neturint patirties apmokome);
Gebėjimas komunikuoti su klientais;
Komunikabilumas;
Noras dirbti ir tobulėti;
Taisyklinga lietuvių kalba;
Mokėti užsienio kalbą (anglų k. ir/arba rusų k.);
Gebėjimo dirbti kompiuteriu įgūdžiai.
Darbo specifika:
Klientų konsultavimas fizinėje ir internetinėje parduotuvėje;
Komunikacija su klientais;
Prekių asortimentų žinojimas ir likučių sekimas;
Darbas su kasos aparatu;
Siuntų pakavimas ir išsiuntimas;
Darbo vietos tvarkymas ir švaros palaikymas;
Naujų prekių priėmimas ir sudėjimas į lentynas (didžiausias 1 dėžės svoris 20kg).
Vilnius
900-1000 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti