Atgal į darbų sąrašą
Elektrikas (-ė)
UAB Elneda
Ieškome pastiprinimo!
Kviečiame prisijungti elektromontuotoją - meistrą Kaune!

Darbo pobūdis:
-savarankiškai organizuoti darbus ir priimti sprendimus objekte,
-gebėti savarankiškai surinkti elektros skydelį ir pajungti elektros skydinę,
-paskirstyti darbus elektromontuotojams,
-bendradarbiavimas su inžinieriumi - sąmatininku
-sklandaus ir saugaus darbo užtikrinimas objekte.
Prisijungti tikrai verta, nes mes siūlome:
-savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybės,
-nuolatiniai ir periodiniai mokymai;
-draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
-suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės - transporto priemonė, mobilusis --telefonas, kompiuteris, nauji ir profesionalūs įrankiai bei įranga;
-dovanos tradicinių švenčių proga, įvairūs darbo renginiai vasaros ir žiemos sezonais;
-smagus ir pozityvus darbo laikas energingoje komandoje.
Reikalavimai:
-elektrotechninis išsilavinimas;
-ne mažesnė kaip 3 – 5 metų elektromontuotojo - meistro darbo patirtis;
-gebėjimas laisvai skaityti brėžinius, schemas;
-B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Atlyginimas:
nuo 1500 iki 2000 eurų atskaičius mokesčius ("į rankas").
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į Jūsų darbo patirtį ir kompetenciją, bei aptariamas kartu darbo pokalbio metu.
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Kontaktinis telefono numeris:
+370 636 23998
Kaunas
1500-2000 (Atlyginimas prieš mokesčius)