Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Elektrikas (-ė)
Vilniaus duona, UAB
Skelbimo galiojimas pasibaigęs

Įmonės aprašymas

„Vilniaus duona“, būdama Lietuvos rinkos lyderė ir didžiausia duonos gamintoja Baltijos šalyse, priklauso tarptautinei kepyklų grupei „Lantmännen Unibake”, kuri specializuojasi šaldytų ir šviežių kepinių gamyboje. „Lantmännen Unibake“ yra tarptautinio žemės ūkio kooperatyvo, veikiančio žemės ūkio, įrengimų, bioenergetikos ir maisto pramonės srityse bei užimančio lyderio pozicijas Šiaurės Europoje dalis.

Darbo aprašymas

Ar nori siekti daugiau?


Mes ieškome naujo komandos nario - elektriko-šaltkalvio (-ės). Tu būsi atsakingas (-a) už nepertraukiamo įrengimų darbo užtikrinimą, operatyvinį, planinį ir kapitalinį technologinių įrengimų bei jų sistemų remontą ir priežiūrą, skubų gedimo nustatymą ir pašalinimą avarinio gedimo atveju. Tu taip pat užtikrinsi gamybos įrengimų atitikimą techninės ir eksplotacinės dokumentacijos reikalavimams.


Tapk didelės įmonės dalimi. „Vilniaus duona“, būdama Lietuvos rinkos lyderė ir didžiausia duonos gamintoja Baltijos šalyse, priklauso tarptautinei kepyklų grupei „Lantmännen Unibake”, kuri specializuojasi šaldytų ir šviežių kepinių gamyboje. „Lantmännen Unibake“ yra tarptautinio žemės ūkio kooperatyvo „Lantmännen“, veikiančio žemės ūkio, įrengimų, bioenergetikos ir maisto pramonės srityse bei užimančio lyderio pozicijas Šiaurės Europoje, dalis.

Reikalavimai

Mums pakeliui, jeigu tu:


  • Turi elektrotechninį išsilavinimą;
  • Turi darbo patirties elektrotechnikos, mechanikos srityse;
  • Supranti el. schemas (tai būtų privalumas);
  • Gali dirbti pagal slenkantį darbo grafiką;
  • Esi stropus ir atsakingas;
  • Puikiai jautiesi dinamiškoje aplinkoje, mėgsti iššūkius ir nori tobulėti.

Ką įmonė siūlo


  • Valandinis tarifas: 10,50 Eur (prieš mokesčius). Taikomas mėnesio motyvacinis priedas iki 15 % už darbo rezultatus. Vidutinis mėnesio darbo užmokestis su priedu (prieš mokesčius) – 2370 Eur.

 


Pamaininis darbas slenkančiu grafiku: dieninės ir naktinės pamainos.


Darbo vieta: Graičiūno g. 38a, Vilnius


Telefonas pasiteirauti: 8 61379164


 

Vilnius
2150-2475 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti