Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Dizaineris - maketuotojas (-a)
UAB "Via Aquaria"
Darbo pobūdis:
Eksliuzyvinių pakuočių (popierinių maišelių, dovanų dėžučių, prezentacinių dėklų ir kt.) konstrukcijų kūrimas, maketavimas, dizaino pritaikymas pasauliniams prekių ženklams.
"Corporate identity" gaminių (segtuvų, katalogų, dėžučių, popierinių maišelių) maketavimas, kūrimas ir dizaino pritaikymas;
Prototipų, maketų gamyba, užsakymų paruošimas spaudai.
Reikalavimai darbuotojams:
Laisvai dirbti su Adobe programomis Illustrator, Photoshop, Acrobat;
Rašyti ir kalbėti angliškai;
Turėti patirties spaudos maketavimo, paruošimo spaudai srityje;
Skonio pojūtis;
Kruopštumas, atidumas detalėms.
Įmonė siūlo:
Geras darbo sąlygas, darbą su labai įdomiais, gražiais ir "Luxury" klasės "high end" produktais, profesinio tobulėjimo perspektyvas, bendravimą su pasauliniais savo srities profesionalais įvairiose Europos valstybėse.
Įmonės aprašymas:
Įmonė įsteigta 1996 metais ir yra reklaminių popierinių maišelių, segtuvų ir dėžučių gamintoja, dirbanti Lietuvos ir eksporto rinkose. Gaminame pakuotę ir kitus produktus pasauliniams prekių ženklams kaip Lancome, Ferrari, HCBC, Samsung, Harrods, BMW, Marriot, Nokia ir daugeliui kitų. Įmonės biurai veikia Vilniuje, Klaipėdoje. Pagrindiniai įmonės klientai yra Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir vokiškai kalbančiose šalyse. Kūrybiškas ir inovatyvus kolektyvas, į klientą orientuotas mąstymas, savarankiškai dirbantys ir sprendimus priimantys darbuotojai, tiesiogiai nuo įgyvendintų projektų priklausantis atlygis - bruožai atspindintys įmonę.
Atlyginimas: nuo 500 iki 1000 eurų
Klaipėda
700 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti