Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Darbų vykdytojas (-a)
UAB "Enera"
Ieškome patyrusio DARBŲ VYKDYTOJO / BRIGADININKO lauko inžinerinių tinklų darbams:
valymo įrenginių montavimas, lauko vandentiekis, nuotekos, lietaus kanalizacija.
Darbo aprašymas:
Kartu su projektų vadovu planuoti ir organizuoti montavimo darbus;
Paskirstyti darbus brigadai ir ekskovatorininkui, kontroliuoti darbų kokybę;
Dirbti pagal objekto techninę dokumentaciją;
Bendrauti ir komunikuoti su užsakovu.
Reikalavimai:
BŪTINA: Darbų vykdytojo/Brigadininko darbo patirtis lauko inžinerinių tinklų darbuose (LVN);
Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
Puikūs planavimo ir bendravimo įgūdžiai,
BŪTINA: Vairuotojo pažymėjimas, automobilis.
Siūlome:
Atlyginimą "į rankas": 1200-1400 Eur. + priedai priklausantys nuo rezultatų,
Socialines garantijas;
Stabilų mokamą atlyginimą ir MOTYVACINIUS priedus, priklausančius nuo darbo rezultato;
Darbą draugiškame kolektyve;
Apmokymus ir seminarus kvalifikacijai kelti.
Prisijunk prie mūsų!
Drąsiai siusk savo CV arba paskambink tiesiog dabar.
Vilnius
1200 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti