Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Darbininkas (-ė)
UAB "Darbu pasaulis"
DANIJA - DARBAS VYRAMS PRIE EGLIŲ BE KALBOS
Reikalingi vyrai darbams prie eglučių. Šiuo metu reikia:
- Vieno žmogaus su B kategorija, gali būti be užsienio kalbos žinių. Darbo pobūdis: darbas trimeriu, purkštuvu, žirklėm, eglučių rūšiavimas, pakavimas bei kita priežiūra. Darbas nuo dabar iki gruodžio mėn. 10d. Atlyginimas apie 2000eur./men l į rankas. Dirbama 50-60val. per savaitę. Miestas - Falster.
- Reikalingi 6 vyrai, turintys B kategoriją ir gebantys vairuoti traktorių. Darbo pobūdis: dirbama poromis - vienas vairuoja traktorių, kitas krauna šakų ryšulius į paletę. Reikia miške surinkti šakas i paletes, ir jas išvežti i lauką,tada priekinėmis traktoriaus šakėmis šakas pakrauti i fūras. Reikia turėti praktikos vairuoti traktorių ir tureėi minnimum B kategoriją. Darbas nuo rugsėjo pabaigos iki gruodžio 10d. Atlyginimas apie 2000eur./mėn į rankas. Dirbama 50-60val. Per savaitę.
- Nuo spalio 24d. reikalingi eglučių kirtėjai, pakuotojai, rūšiuotojai. Darbas maždaug 4 savaitėm - puiki proga užsidirbti prieš šventes! Atlyginimas nuo išdirbio apie 2000-2500eur./mėn. į rankas. Dirbama 50-60val. Per savaitę.
Suteikiamas apgyvendinimas, name gyvena 4 asmenys. Taip pat nemokamai suteikiamas transportas važinėjimui iš darbo/ į darbą, kuras, darbo rūbai.
Išsamesnė informacija tel. +37064881832
Vilnius
2000-2500 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti