Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Darbininkas (-ė)
AB Vilniaus baldai
IEŠKOME įrenginių darbininko (-ės)
Darbo pobūdis
TAVO DARBO DIENA ATRODYS TAIP
Atliksi rankinio pobūdžio fizinius pagalbinius darbus IKEA baldų gamyboje – neturinčius patirties apmokome
Laikysiesi numatyto gamybos plano ir rodiklių
Dirbsi slenkančiu pamaininiu darbo grafiku (07:00-19:00 / 19:00-07:00)
Reikalavimai darbuotojui
Į ŠIĄ POZICIJĄ TINKI, JEIGU (REIKALAVIMAI)
Vadovavaujiesi mūsų vertybėmis: Profesionalumas, Atsakomybė, Komanda
Turi patirties gamybinėje įmonėje
Esi geros fizinės sveikatos būklės ir neturi jokių sveikatos apribojimų
Esi pasiryžęs mokytis ir tobulėti kartu su komanda
Turi geras lietuvių kalbos žinias
Esi atsakingas, darbštus bei sąžiningas
Mes jums siūlome
KODĖL TURĖTUM DIRBTI PAS MUS
Kiekvieną mėnesį mokame kintamą atlygio dalį
Taikome papildomus priedus
Suteikiame galimybę į / iš darbo vykti bendrovės užsakytais autobusais
Skatiname karjeros pokyčių galimybę bendrovės viduje (tiek horizontalią, tiek vertikalią)
Taikome planines gamybos atostogas
Turime medicinos kabinetą ir sveikatos priežiūros specialistę
Taikome „Ačiū“ sistemą
Esame įdiegę „REKOMENDUOK“ sistemą
Organizuojame periodinius darbuotojams skirtus renginius ir šventes
Turime Naujoko dieną
Turime užkandžių dienas
Dirbame LEAN filosofija paremta metodika
Trakai
1000 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti