Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Darbininkas (-ė)
VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras
Ieškome plataus profilio darbuotojų, darbui Kauno mechaninio biologinio atliekų apdorojimo įrenginių ceche.
Darbo pobūdis: įrangos, vykdančios atliekų rūšiavimą, kontrolė ir priežiūra.
Reikalavimai: atsakingas požiūris į darbą, darbštumas.
Adresas: Sandraugos g. 12, Kaunas.
Atlyginimas: 400-630 Eurų (neatskaičius mokesčių).
Kita informacija: Darbas dviem pamainomis, pilnos darbo valandos.
Veiklos aprašymas:
Kaune, Ateities pl. 51 B, naujai pastatyti mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginiai (metinis mechaninio rūšiavimo įrenginių pajėgumas 220.000 t), kuriuose apdorojamos mišrios komunalinės atliekos iš Kauno miesto, Kauno, Kaišiadorių, Jonavos bei Raseinių rajonų.
Kėdainių r. savivaldybėje naujai pastatyti Zabieliškio mechaninio apdorojimo rūšiavimo (MAR) įrenginiai (metinis mechaninio rūšiavimo įrenginių pajėgumas 20.000 t), kuriuose apdorojamos atliekos iš Kėdainių rajono.
Pastatytose gamyklose išrūšiuojama:
· Popierius ir kartonas – pakuotės ir kitos atliekos;
· Stiklas – pakuotės ir kitos atliekos;
· PET buteliai;
· Kiti plastikai – pakuotės ir kitos atliekos;
· Fe metalai – pakuotės ir kitos atliekos;
· Ne Fe metalų atliekos;
· Biologiškai skaidžios atliekos;
· Inertinės medžiagos.
Kauno MBA biologinio apdorojimo metinis įrenginių pajėgumas – 100 000 t.
Zabieliškio MAR biologinio apdorojimo metinis įrenginių pajėgumas – 10 000 t.
Kauno ir Zabieliškio įrenginių atliekų mechaninio apdorojimo pagrindinis tikslas yra iš bendro mišrių komunalinių atliekų srauto išrinkti antrines žaliavas bei tinkamai paruošti bioskaidžią medžiagą (techninį kompostą) tolesniam apdorojimui.
Kauno mechaninio biologinio apdorojimo gamykloje darbas vyksta dviem pamainomis, Zabieliškio mechaninio apdorojimo rūšiavimo gamykloje darbas vyksta viena pamaina.
Kaunas
400 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti