Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Dantų technikas (-ė)
www.quicjobs.de
Savo klientui Vokietijoje darbui iš namų ieškome 7 dantų technikų.
Mes siūlome:
atlyginimą pagal susitarimą ( prašome pageidaujamą atlyginimo dydį nurodyti motyvaciniame laiške )
4 savaičių mokymus būstinėje Berlyne;
po to lankstų darbo grafiką iš namų (40 val. pirmadieniais – penktadieniais 08:00 - 17:00 val.)
vienerių metų terminuotą darbo sutartį;
naujausią medicininę programinę įrangą;
kelionės išlaidų padengimą ir 1 000, - € nuompinigius mokymosi Berlyne laikotarpiu;
Darbo pobūdis:
Dantų duomenų rinkinių apdorojimas naudojant CAD / CAM programinę įrangą;
Skaitmeninis dantų modelių kūrimas intraoralinio nuskaitymo būdu;
Techninių užduočių vykdymas.
Reikalavimai:
įgyta dantų techniko specialybė;
mokėti dirbti ortodontine CAD / CAM programine įranga arba norėti išmokti ja dirbtią;i
suvokti estetinį grožį ir suprasti jo svarbą;
puikiai išmanyti skaitmenines laikmenas ir šiuolaikines technologijas savo darbo srityje;
geros vokičių ar anglų kalbos žinios.
Laukiame motyvacinio laiško ir gyvenimo aprašymo su nuotrauka vokiečių arba anglų kalba.
Vilnius
1000 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti