Atgal į darbų sąrašą
Buhalteris (-ė)
PNV
Siūlome darbą buhalterei (-iui) mūsų įmonėje, kuri užsiima laikinu įdarbinimu Lietuvoje bei užsienyje.
Ieškome žmogaus, kuris galėtų vesti pilną buhalterinę apskaitą. Esame jaunatviška įmonė, tad ieškome energingo, organizuoto ir patikimo žmogaus, kuris papildytų mūsų kolektyvą. Ieškome buhalterės (-io) pilnai darbo dienai mūsų biure Žukausko g. Kaune (netoli McDonalds). Jeigu darbus pasidarote greitai - tikrai galima suderinti darbą ir ne pilnu grafiku, ne visomis dienomis ar pan.
Darbo pobūdis:
-darbuotojų priėmimas, atleidimas, darbo užmokesčio eksportas.
-darbo laiko apskaitos žiniarasčių vedimas.
-deklaracijų teikimas sodrai, vmi ir kt.
-pirminių dokumentų apskaita.
-trumpalaikio ir ilgalaikio turto apskaita.
-banko išrašų importas ir kiti einamieji darbai.
Reikalavimai:
-Patirtis buhalterinėje srityje (pageidautina su darbo užmokesčio skaičiavimu).
-Patirtis dirbant Pragma 3.2 - 4 apskaitos programa (didelis privalumas).
Atlyginimas
1000-1300 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
Susisiekime: +37065770009
Kaunas