Atgal į darbų sąrašą
Buhalteris (-ė)
INVEA
Jauna apskaitos įmonė ieško komandos papildymo.
Ieškome patyrusios vyr. buhalterės (-io) (pilna atskaitomybė)
Darbo pobūdis
smulkių ir vidutinių įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas buhalterijos paslaugų įmonėje;
finansų konsultacijos ir patarimai klientams;
Ataskaitų VMI, Sodrai rengima sir teikimas, metinių balansų sudarymas.
Reikalavimai
2 metų buhalterio darbo patirtis;
patirtis dirbant buhalterinės apskaitos programomis;
darbo kompiuteriu įgūdžiai ir raštvedybos žinios;
LR įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius išmanymas;
išsilavinimas - aukštasis arba aukštesnysis/koleginis;
kalbos: lietuvių - privaloma, anglų ir rusų - privalumas;
atsakingumas, organizuotumas, savarankiškumas, darbštumas, analitinis mąstymas.
Mes jums siūlome
ilgalaikį darbą naujoje įmonėje;
draugišką savo srities profesionalų kolektyvą;
galimybę kelti profesinę kvalifikaciją mokymuose;
atlyginimo augimą, priklausantį nuo rezultatų;
Lankstų darbo grafiką
Atlyginimas nuo 1300 iki 2000 Eur