Atgal į darbų sąrašą
Auklė / Auklėtoja (-as)
Darželis Tiškutis
Ieškome ikimokyklinio ugdymo pedagogo (-ės)
Patinka dirbti su vaikais? Esi nuoširdus ( - i)?
Atsakingas (-a)? Kūrybingas (-a)? Organizuotas (-a)? Komunikabilus (-i)?Linksmas (-a)?
Darbo pobūdis mokytojai:
Bendravimas su vaikais ir jų tėvais;
Kūrybiškas vaikų ugdymas;
Konfliktinių situacijų sprendimas;
Dienotvarkės planavimas.
Darbo pobūdis asistentei:
Švaros ir tvarkos užtikrinimas grupėje (visi valymo darbai),
pagalba auklėtojai visuose procesuose.
Reikalavimai mokytojai:
Tikimės, kad gebi kūrybiškai organizuoti vaikų užimtumo veiklas.
Išmanai bendravimo su vaikais ir jų tėveliais subtilybes.
Mums svarbu tavo:
pedagoginė kvalifikacija ir išsilavinimas;
(asistentei nėra būtina)
gebėjimas linksmai ir aktyviai bendrauti su vaikais ir suvaldyti kartais pasitaikančias stresines situacijas;
gebėjimas dirbti savarankiškai (nuo idėjos iki rezultato)
puikūs bendravimo įgūdžiai;
Mokytojos atlyginimas nuo 950 eur. iki 1400 Eur (prieš mokesčius) su galimybe progresuoti.
Mes jums siūlome
Įdomų bei kūrybingą darbą;
Lankstų darbo grafiką;
Saviraiškos galimybes;
Atlyginimą nuo 750 iki 1400 Eur (prieš mokesčius) su galimybe progresuoti.
Visas socialines garantijas;
Puikias darbo sąlygas.
Susisiekti telefonu: (darželio vadovė Rūta).
Atlyginimas
750-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Kaunas