<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes
BondoJobs
Aptarnavimo specialistas (-ė)
Ilgalaikis darbas Olandijoje, viename iš didžiausių greito maisto restoranų McDonald`s , Waalwijk mieste. Atlyginimas nuo 1350eur/mėn. į rankas. Darbas puikiai tinkantis poroms. Slenkantis darbo grafikas pamainomis (rytinė ir popietinė), 40val. darbo savaitė.
Darbo pobūdis:
• Darbas virtuvėje
Reikalavimai darbuotojui:
• Gera nuotaika bei noras dirbti ir gyventi Olandijoje
• Gebėjimas dirbti komandoje
• Mandagumas, draugiškumas
• Anglų kalbos žinios susikalbėjimui (A2 – B1 lygis)
• Vairuotojo pažymėjimas (privalumas)
Mes jums siūlome:
• Atlyginimą nuo 1350 Eur/mėn. į rankas
• Apgyvendinimą Olandijoje
• Tiesioginį įdarbinimą Olandijoje
• Reikalingus apmokymus
Pokalbiai vyks nuotoliniu būdų arba mūsų ofise Vilniuje.
Kandidatuojami į šią poziciją, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs, ir sutinkate, kad „BondoJobs“ ir jų klientai tvarkytų jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų bei įdarbinimo tikslais, „BondoJobs“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys bus saugomi „BondoJobs“ duomenų bazėje trejus metus. „BondoJobs“ užtikriną klientų konfidencialumą ir informuoja, kad bus susisiekta tik su atrinktais kandidatais.
Vieta: Užsienyje
Įmonės pavadinimas: BondoJobs
Atlyginimas nuo: 1300