Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Apsaugos darbuotojas (-a)
Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos

Įmonės aprašymas

Ar Tu norėtum pakeisti pasaulį? Ieškome žmonių, kuriems patinka Lietuvos miškai, gamta, gardus laukų, sodų ir daržų derlius, bei norinčių prisidėti visa tai išsaugant. Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalų komandos - kovojančių su augalų ligomis, kurios gali atnešti badą, augalų rūšių, miškų išnykimą. Mums labai reikia TAVO PAGALBOS siekiant savo pagrindinio tikslo - kad Lietuvoje būtų sveiki augalai, saugi aplinka ir sveika visuomenė!

Darbo aprašymas


  • vertinti augalų apsaugos produktų veiksmingumą ir rengti išvadas dėl augalų apsaugos produktų registravimo Lietuvoje ir Šiaurės zonoje;
  • dalyvauti Europos ir Viduržemio jūros organizacijos ekspertų darbo grupėse, Europos Komisijos organizuojamuose susitikimuose augalų apsaugos produktų veiksmingumo vertinimo klausimais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:


  • turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą (agronomijos ar biologijos krypties);
  • moki anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygiu;
  • esi susipažinęs su ES ir Lietuvos teisės aktais augalų apsaugos produktų registravimo srityje;
  • gebi analizuoti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas;
  • esi nuoseklus, kruopštus ir atidus detalėms, atsakingas, turi vidinę motyvaciją gerai dirbti ir tobulėti.

Ką įmonė siūlo

AR NORĖTUM PAKEISTI PASAULĮ?! Turbūt nėra nei vieno, kas maži būdami nenorėjo užaugę būti policininkais, gydytojais ar kitais superherojais, geradariais, padedančiais kitiems, mes Jums siūlome galimybę tapti augalų gydytojais! Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalų komandos - kovojančių su augalų ligomis, kurios gali atnešti badą, augalų rūšių išnykimą, miškų sumažėjimą.


Mums reikia PAGALBOS siekiant savo pagrindinio tikslo - kad Lietuvoje būtų sveiki augalai, saugi aplinka ir sveika visuomenė!

Vilnius
955-1061 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti