Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Santechnikas (-ė)
Quicjobs.de
Darbui Vokietijoje netoli Miuncheno ieškome dviejų sistemų montuotojų.
Mes siūlome:
17, - € / val. (Bruto);
nuolatinį darbą visu etatu;
40 val. darbo savaitę.: (pirmadieniais – penktadieniais | 07:00 - 17:00);
30 dienų kasmetines atostogas;
kuro korteles;
darbo drabužius;
nuomojamą butą netoli Dachau (nuoma: 650, - € / mėn.);
Darbo pobūdis:
darbas statybvietėse (naujos statybos, renovacija, vonios kambario renovacija);
pilnas vonios kambario įrengimas (vonios baldai, tualetas, skalbimo mašinos, dušai, vonios);
grindinio šildymo klojimas;
šildymo sistemų įrengimas;
solariumų sistemų montavimas;
klientų aptarnavimas vandentiekio ir šildymo klausimais;
įvairus kiti su sistemų mechanika susiję darbai.
Reikalavimai:
baigas profesinis mokymas;
kelerių metų profesinė patirtis;
geros vokiečių kalbos žinios;
B, BE klasės vairuotojo pažymėjimas;
nuosava transporto priemonė.
Laukiame gyvenimo aprašymo su nuotrauka vokiečių kalba.
Vilnius
1700 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti