Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Pardavimo vadybininkas (-ė)
Appiness
Ieškome pardavimo vadybininko (-ės)
Esame įmonė, teikianti platų IT paslaugų spektrą. Nuo individualių paslaugų iki sudėtingų sprendimų. Mes subūrėme patyrusią programinės įrangos kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros komandą. Be to, mes dirbame su kitais specialistais, tokiais kaip dizaineriai ir UX/UI specialistai, kad atliktų darbų kokybe patenkintume net išrankiausius klientus.
Mes vadovaujamės principu, kad puikių rezultatų galima pasiekti tik glaudžiai ir šiltai bendraujant su klientais ir kuriant pasitikėjimu grįstus santykius.
Mūsų paslaugos: viso paketo programinės įrangos ir WEB kūrimas, programų mobiliesiems įrenginiams, blokų-grandinės kūrimas (blockchain) ir konsultavimas, taip pat skaitmeninės rinkodaros paslaugos, tokios kaip SEO, socialinės žiniasklaidos administravimas ir rinkodara, paieškos variklių rinkodara ir daug daugiau.
Ši darbo pozicija Tau, jei:
• Turi aktyvių pardavimo patirties IT srityje (Baltijos ir ES rinkoje);
• Esi puikus derybininkas;
• Nori nuolat gilintis į asortimento naujoves ir ieškoti pačių tinkamiausių sprendimų klientui;
• Puikiai žinai anglų kalbą.
Darbo pobūdis:
• Būsi atsakingas už pardavimo procesą nuo kliento suradimo, poreikio išaiškinimo iki užsakymo įvykdymo.
• Koordinuosi gamybos procesus ruošiant užsakymą;
• Formuosi užduotys komandai;
• Būsi atsakingas už sąskaitų-faktūrų pateikimą klientui.
• Ruošti sutartis anglų/ lietuvių kalbomis.
Reikalavimai:
• Sėkminga aktyvių IT paslaugų pardavimų patirtis;
• Gebėjimas “išgirsti” klientą ir rasti geriausius sprendimo būdus.
• Ambicingas, nuolatinis noras tobulėti.
• Puikios anglų kalbos žinios.
• Privalumas, jei esate susipažinę su „Agile“ programinės įrangos kūrimo procesais, tokiais kaip SCRUM ir „Kanban“.
Siūlome:
• Iki 1500 eur fiksuota darbo atlygį (Brutto), bei bonusus nuo rezultato.
• Draugišką kolektyvą, kuris visada padės išspręsti iškilusius klausimus.
Aplikavimas:
Siųskite savo CV su nuorodą “Pardavimo vadybininkas”: edita1appiness.solutions
Vilnius
1500 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti