Atgal į darbų sąrašą
Operatorius (-ė)
AB "Grigeo Grigiškės"
Darbo pobūdis:
gofruotojo kartono pakuotės gamyba;
produkcijos kokybės užtikrinimas ir gamybos plano užduočių vykdymas;
gamybos įrenginio priežiūra;
pamaininis darbo grafikas po 8 val.
PASTABA: gamybos linijos yra skirtingo sudėtingumo, tad ieškome ir patyrusių gamybos darbuotojų.
Reikalavimai:
aukštesnysis, profesinis technikos srities išsilavinimas;
mechanikos pagrindų ir/ar gamybinių procesų išmanymas;
darbo kompiuteriu įgūdžiai;
savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą, komandiškumas;
noras mokytis, tobulėti ir tapti savo srities profesionalu.
Mes jums siūlome:
skaidrų, savalaikį ir sąžiningą atlygį;
nuolatinį darbą, visas socialines garantijas;
pilną apmokymą ir karjeros augimo perspektyvas;
į darbų saugumą ir procesų tobulinimą orientuotą aplinką.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Atsiųsk mums savo CV ir mes susisieksime su Tavimi atsiradus naujai galimybei GRIGEO komandoje.