Atgal į darbų sąrašą
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)
UAB "Aardvark Technologies"
Duomenų įvesties specialistas - (ė)
Darbo pobūdis
-Ieškome naujo komandos nario, kuris pasižymėtų sisteminiu mąstymu, būtų imlus, iniciatyvus, komunikabilus, nekonfliktiškas, darbą atliktų laiku ir atsakingai.
-Įdomus darbas su specializuotomis lošimų valdymo sistemomis. Duomenų įvedimo ir apdorojimo kokybės užtikrinimas.
-Darbas slenkančiu grafiku. Gali būti studentas, jeigu studijos netrukdys darbo grafikui.
Reikalavimai
-greita orientacija, kruopštumas, atidumas;
-kompiuterinis raštingumas;
-komandinio darbo įgūdžiai;
Mes jums siūlome
-Geras darbo sąlygas, įdomų darbą;
-draugišką kolektyvą;
-karjeros galimybes;
-socialinės garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
-įvadinius ir kitus mokymus bei darbą profesionalų komandoje;
-įdomią ir vertingą patirtį jūsų karjeroje.
Atlyginimas
450–600 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti