Atgal į darbų sąrašą
Auklė / Auklėtoja (-as)
VšĮ Nevalstybinsi darželis "Nendrė"
Sveiki,
Ieškome 0,75 etato auklėtojos VšĮ Nevalstybiniame vaikų darželyje “Nendrė” Šnipiškių mikrorajone (Giedraičių g.).
Darbo pobūdis:
Kūrybingai organizuoti ugdymą, įvairias veiklas, šventes;
Dirbti nuo 2 iki 6 metų vaikų grupėje;
Planuoti ir vykdyti kasdienę grupės darželio veiklą;
Bendrauti ir bendradarbiauti su tėvais;
Bendrauti ir bendradarbiauti su kolegėmis.
Reikalavimai:
Puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinio amžiaus vaikais;
Gebėjimas rišliai ir sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu;
Gebėjimas numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius bei organizuoti ugdymo(-si) procesą lopšelinio amžiaus vaikų grupėje;
Gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.
Amžiaus tarpsnių ypatumų išmanymas;
Ugdymo teorijos ir praktikos išmanymas;
Gebėjimas kultūringai bendrauti;
Gebėjimas kūrybiškai mąstyti;
Pozityvus požiūris į aplinką;
Nepaprasta savitvarda stresinėje situacijoje;
Žalingų įpročių neturėjimas.
Mes jums siūlome:
Įdomią ir atvirą naujovėms aplinką, galimybes tobulėti, įgyvendinti savo kūrybines idėjas;
Nuosekliai kylantį ir niekuomet nevėluojantį atlyginimą ir soc. garantijas;
Už 0.75 etato darbo užmokestis “ant popieriaus” būtų 810,65 Eur. Iš viso darbo valandų per dieną 5.5 val.
Draugišką darbinę atmosferą;
Lankstų darbo ir atostogų grafiką (priklauso 40 darbo dienų kasmetinių atostogų);
Maitiname pietumis.
Darbo vieta – Giedraičių g. 16A - 6, Vilniuje.
Kontaktiniai asmenys:
Edita: 864654933
Alina: 868408984