Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Virėja (-as)
UAB SKANUS KALNAS
Ieškome VIRĖJO/-OS nuo gegužės mėn. darbui SAVAITGALIAIS, o nuo birželio 1 d. pilnu etatu - Liepkalnio kavinėje su lauko terasa, naujame vasaros pramogų parke, visai šalia Vilniaus senamiesčio, Minsko pl. 2, Vilnius. Daugiau info:
Galima dirbti ir pilnu ir 0,5 etato.
DARBO POBŪDIS:
* Maisto patiekalų gamyba
* Gaminamų patiekalų kokybės užtikrinimas
* Prekių priėmimas ir sandėliavimas
* Tvarkos darbo vietoje užtikrinimas.
REIKALAVIMAI:
* Mėgti gaminti patiekalus ir norėti juos kepti
* Atsakingumas, pareigingumas, punktualumas ir gebėjimas prisitaikyti prie įvairių situacijų
* Bendras higienos taisyklių suvokimas.
MES SIŪLOME
* Lankstų darbo grafiką
* Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą
* Galimybes užsidirbti papildomai
* Darbą draugiškame kolektyve
* Idėjų realizavimo galimybes
* Nemokamą apsilankymą Liepkalnio pramogų parke nedarbo metu
* Nemokamą maitinimą.
Vilnius
800 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti