Atgal į darbų sąrašą
Valytoja (-as)
Švaros broliai
Ieškome mobilios valymo komandos darbuotojo
Darbo pobūdis:
● Specialieji valymo darbai apimantys - postatybinį valymą, langų valymą, cheminį baldų, kilimų valymą, vaškavimą, alyvavimą, dezinfekavimą ir kt.
● Darbai vykdomi komandomis, vystant į skirtingus objektus.
●Darbo grafikas I - V 8:00 - 17:00. Kartais siūlome papildomai užsidirbti.
● Svarbu noras- visko pilnai apmokome!
Reikalavimai:
● Darbštumas
● Fizinis pajėgumas
● Vairuotojo pažymėjimas (privalumas)
● Panaši darbinė patirtis (privalumas)
Mes jums siūlome:
● Patrauklų, palaipsniu kylantį, laiku mokamą atlyginimą
● Darbą patikimoje kompanijoje
● Darbui reikalingas priemones ir darbo aprangą
● Reikalingus apmokymus
● Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas
Atlyginimas
700-950 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų bei išdirbtų valandų.