Atgal į darbų sąrašą
Valytoja (-as)
UAB ,,Penki kontinentai"
Individualaus Namo Tvarkos Prižiūrėtojas (-A) (Didžioji Riešė)
Vilnius
Darbo pobūdis:
Ieškome individualaus namo prižiūrėtojos (-jo) (namų šeimininkės).
Darbai:
- Tvarkos palaikymas name
- Tvarkos palaikymas namo teritorijoje (gėlyno priežiūra, sniego nuvalymas nuo takelio ir panašūs darbai)
Papildoma informacija:
1) Generalinę tvarką 1-2 kartus/savaitę atlieka samdoma įmonė
2) Žolės pjovimą, teritorijos nuvalymą nuo sniego ir kitus sunkius fizinius darbus atlieka samdoma įmonė
3) Yra šuo
4) Skalbiniais, lyginimu užsiima samdoma įmonė
Reikalavimai:
- Nepriekaištinga reputacija
- Rekomendacijos
- Rusų kalba
- Paslaugumas, mandagumas
- Galimybė atlikti fizinį darbą
- Vairavimo teisės
Privalumai: panašaus darbo patirtis, socialinio darbo patirtis.
Siūlome: Visas socialines garantijas
Darbo užmokestis: Nuo 1000 Eur (neatskaičius mokesčių)