Atgal į darbų sąrašą
Vairuotojas - ekspeditorius (-ė)
UAB "OK Transportas"
Ieškome draugiškų KURJERIŲ Vilniuje, DPD Lietuva kolektyve.
Darbo pobūdis:
- patikimas siuntų pristatymas Vilniaus mieste;
- savalaikis siuntų surinkimas;
- bendravimas su klientais.
Reikalavimai:
- noras mokytis, tobulėti, dirbti ir užsidirbti;
- asmeninė disciplina ir atsakomybė;
- puikūs bendravimo įgūdžiai;
- gebėjimas greitai orientuotis situacijoje;
- geri vairavimo įgūdžiai (B kategorija).
Mes jums siūlome:
- Rytinę (darbo pradžia 6:30h) ir popietinę (darbo pradžia 10:00h) pamainas.
Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų. (nuo 600 Eur atskaičius mokesčius);
- Galimybę mokytis ir tobulėti;
- Darbą draugiškame kolektyve;
Darbo vietą: Liepkalnio g. 180, Vilnius, “DPD Lietuva“.
Jei šis darbo pasiūlymas Jus sudomino, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą.
Apie atrankos rezultatus informuosime į pokalbį pakviestus kandidatus.