Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Vadybininkas (-ė)
UAB Tradgrindys
Ieškome darbuotoju dirbti pilną darbo dieną, Pardavimo vadybininko pareigoms.
UAB „Tradgrindys“ - esame JAV įmonės Stonhard atstovai. Ukrainoje ir Baltijos valstybėse. Pagrindinė veikla – pramoninių polimerinių grindų montavimas ir prekyba. Be to, mes siūlome apsaugines grindų dangos Notrax (Nyderlandai).
Reikalavimai:
• Aukštasis išsilavinimas;
• Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
• Greita orientacija;
• Analitinis mąstymas;
• Geras lietuvių kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu;
• Dėmesys smulkmenoms;
• Gebėjimas planuoti darbus;
• Gebėjimas atlikti užduotis per trumpus terminus;
• Gebėjimas planuoti ir numatyti prioritetus;
• Gebėjimas valdyti informacijos srautą;
• Organizaciniai įgūdžiai;
• Geras rusų ar ukrainiečių kalbos mokėjimas, anglų kalbos žinios būtų privalumas;
• Derybų įgūdžiai;
• Puikūs darbo kompiuteriu ir biuro įranga (faksu, kopijavimo, spausdintuvas, skaitytuvas) įgūdžiai;
• Stresinių situacijų valdymas;
• Komunikabilumas, punktualumas, teigiamas požiūris į naujus iššūkius, ambicingumas.
Darbo pobūdis:
• Vadovo pavedimų vykdymas;
• Susitikimų ir verslo kelionių organizavimas, tiek šalies viduje, tiek ir užsienyje (bilietai, viešbučių rezervavimas ir t.t.);
• Informacijos paieška ir analizė;
• Bendravimas su klientais raštu;
• Dalyvavimas derybose;
• Operatyvus ir kokybiškas administracinių klausimų koordinavimas;
• Ataskaitų rengimas, pateikimas, pasiūlymų bei įmonės vidaus dokumentų rengimas.
Mes Jums siūlome:
• Atlyginimas sutartinis;
• Darbo vieta – Vilnius;
• Darbas jaunoje įmonėje, su karjeros perspektyvomis (galimybė tapti departamento vadovu).
Savo CV siųskite elektroniniu paštu nurodant temą „pardavimų vadybininkas“, su atrinktais kandidatais susisieksime, konfidencialumą garantuojame.
Vilnius
500 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti