Atgal į darbų sąrašą
Vadybininkas (-ė)
UAB Real Job Finder
Ieškome TERITORIJŲ TVARKYMO VADYBININKO
Darbo pobūdis:
-Paskirtos miesto teritorijos tvarkymo darbų organizavimas, kontroliavimas, kokybiškas projektų vykdymas;
-Darbuotojų aprūpinimas darbo įrankiais, medžiagomis, darbo drabužiais;
-Užtikrinimas darbų saugos, ekologinių reikalavimų vykdymą;
-Darbų aktavimas ir pridavimas suderinimui;
-Ataskaitų apie atliktus darbus teikimas tiesioginiam vadovui;
-Darbuotojų darbo laiko planavimas ir apskaitos vedimas;
-Kitos vadovo pavestos užduotys.
Reikalavimai:
-Profesinis, aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
-Darbo laiko apskaitos ir darbo kodekso išmanymas;
-Gebėjimas spręsti įvairiais "aštresnes" ar konfliktines situacijas;
-Puikūs derybiniai, organizaciniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
-Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
-Analogiško darbo patirties būtų privalumas;
-Kompiuterinis raštingumas (Excel, Word ir kt.)
-Užsienio kalbų žinojimas (anglų arba rusų) būtų privalumas.
Mes jums siūlome:
-Automobilis (įmonės bendro naudojimo);
-Mobilusis telefonas;
-Kvalifikacijos kėlimo kursai;
-Karjeros perspektyvos
Atlyginimas:
-Derybų klausimas
-Su perspektyva didėti
Klaipėda