Atgal į darbų sąrašą
Stalius
MB "Stalentus"
Mes ieškome motyvuoto, energingo ir mylinčio savo darbą žmogaus kuris nestovi vietoje ir visada siekia geriausio rezultato.
Darbo pobūdis

- Brėžinių skaitymas, plokštės pjovimas jos apdirbimas, baldų surinkimas;
- Medinių fasadų ir įvairių kitų medinių detalių gamyba;
- Palaikyti tvarką savo darbo vietoje
- Padėti kitiems komandos nariams;
- Esant reikalui baldų montavimas.
Reikalavimai
- Išsilavinimas su mediena susijusioje srityje (privalumas);
- Darbo patirtis ne mažiau dviejų metų
- Baldų montavimo patirtis (privalumas)
- B vairuotojo kategorija (privalumas)
- Atsakingumas, darbštumas, pareigingumas.
Mes jums siūlome
- Darbą viena pamaina;
- Konkurencingą, nuo darbo rezultatų priklausantį ir laiku mokamą darbo užmokestį;
- Geras darbo sąlygas;
- Draugišką kolektyvą;
- Galimybes tobulėti ir kilti kartu su nuolat augančia įmone.
Atlyginimas
Priklauso nuo rezultatų