Atgal į darbų sąrašą
Sandėlininkas (-ė)
UAB RUBISOLIS
Darbo pobūdis
Ieškome antro sandėlio darbuotojo. Viso sandėlyje dirbs du žmonės. Sandėlio pagrindinis sandėlininkas draugiškas, geranoriškas žmogus. Dalyvaus atrankoje rinkdamasis kolegą.
Prekių surinkimas ir išdavimas klientams;
Paletinių krovinių iškrovimas ir pakrovimas;
Dalyvavimas atliekant kasmetinę ir reguliarias inventorizacijas;
Darbas su prekių skenuokliu;
Švaros ir tvarkos palaikymas sandėlyje.
Mes jums siūlome
Darbą draugiškame kolektyve;
Laiku mokamą atlyginimą;
Švarią ir šiltą darbo vietą (jau greitai naujai pastatytas pastatas);
Visas socialines garantijas;
Pagarbą, pagalbą ir jokio psichologinio spaudimo!
Reikalavimai:
Greita orientacija;
Atsakingumas;
Sąžiningumas;
Pareigingumas;
Subėjimas dirbti kompiuteriu;
Mokėjimas dirbti komandoje;
Panašaus darbo patirtis;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Kaunas