Atgal į darbų sąrašą
Projekto vadovas (-ė)
UAB "Sanlėja"
Vilniuje ieškome naujo komandos nario
ŠVOK PROJEKTŲ VADOVO
Darbo pobūdis:
ŠVOK sistemų projektavimas, įrangos parinkimas, pardavimas;
Inžineriniai skaičiavimai ir brėžinių rengimas;
Bendradarbiavimas su klientais ir komanda sprendžiant techninius klausimus;
Inžinerinė vykdomų projektų priežiūra;
Informacijos rinkimas užsakymų apdorojimui, projektų vykdymui ir įmonės veiklos plėtojimui.
Reikalavimai:
Aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas;
Turėti ne mažesnį kaip 2 m. darbo stažą projektų valdymo srityje;
Sėkminga darbo patirtis su ŠVOK sistemomis ir galiojantis atestatas (privalumas);
Gebėjimas efektyviai dirbti komandoje, strateginis mąstymas, atidumas detalėms;
Atsakingumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
Anglų arba rusų kalbos mokėjimas.
Mes jums siūlome:
Dinamišką ir atsakingą darbą;
Darbą stabilioje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Draugišką ir tobulėti padedantį kolektyvą.
Siūlomas atlyginimas: 1200 Eur atskaičius mokesčius + priedai prie atlyginimo priklausomai nuo darbo rezultatų (pardavimų).
Kilus klausimams skambinkite tel. +3706 900 0002
Darbo vietos adresas: Kuršių g. 2, Vilnius