Atgal į darbų sąrašą
Pardavimo vadybininkas (-ė)
Darbo pobūdis:
Į savo kolektyvą ieškome buhalterinių paslaugų pardavimų vadybininko. Puiki galimybė išmokti brangiausiai pasaulyje apmokamos profesijos. Šis darbas tinka tiems, kurie nori išbandyti save, trokšta žinių ir bendravimas jam yra tikras malonumas. Buhalterinės žinios nėra reikalingos. Jūsų darbo tikslas - naujų klientų pritraukimas.
Reikalavimai:
• nuoširdus noras išsiaiškinti kliento poreikius;
• vidinis noras tobulėti ir noras bendrauti;
• savarankiškumo užuomazgos
• gebėjimas spręsti sudėtingas situacijas;
• mokėjimas nenuleisti rankų patyrus nesėkmę.
Mes jums siūlome:
• tinkamą įvedimą į darbą;
• nuolatinį palaikymą ir grįžtamąjį ryšį;
• neribotą priedą už sudarytas sutartis (kas mėnesį);
• darbą Vilniaus miesto centre.
• asmeninius apmokymus iš vieno geriausių verslo vystymo ekspertų Lietuvoje - Romualdo Mačiulio.
Atlyginimas:
• 400 eur + priedai už sudarytas sutartis.