Atgal į darbų sąrašą
Pardavėjas (-a)
UAB ERIPO
Pardavėja - konsultantė biuro prekių ir žaislų parduotuvėje Pilaitėje PC PUPA
Darbo pobūdis:
Siūlome dinamišką ir įdomų darbą su kasdienėmis įvairiomis užduotimis parduotuvėje ERIPO mokyklinės prekės ir žaislai. Ieškome aktyvių ir malonių žmonių sugebančių bendrauti su klientais ir pažinti mūsų prekių asortimentą!
Darbas mokyklinių - biuro prekių, žaislų parduotuvėje.
- Klientų aptarnavimas ir konsultavimas
- Darbas su kasos aparatu
- Prekybos salės priežiūra
- Prekių priėmimas ir išdėstymas
- Prekių užsakymas
- Sąskaitų - faktūrų išrašymas
- Švaros palaikymas
Ieškome pardavėjos - konsultantės darbui Vilniaus mieste, adresu PC PUPA Priegliaus g. 1 Pilaitėje, parduotuvė Eripo mokyklinės prekės, žaislai.
Darbas pagal iš anksto sudarytą grafiką, darbas pilnu etatu, apmokėjimas už darbo valandas.
Kviečiame susipažinti su parduotuvės asortimentu
Reikalavimai darbuotojui
- Gebėjimas draugiškai ir maloniai bendrauti su klientais
- Darbas su kasos aparatu, grynaisiais pinigais, banko kortelėmis
- Kompiuterinis raštingumas
- Atidumas, kruopštumas ir sąžiningumas
- Pardavėjos darbo patirtis būtų privalumas;
Įmonė siūlo:
- Papildomas premijas už gerus darbo rezultatus
- Visas darbo priemones ir šiuolaikiškas jaukias patalpas
- Augti ir tobulėti siekiant karjeros
- Stabilią darbo vietą ir draugišką kolektyvą