Atgal į darbų sąrašą
Pardavėja - konsultantė (-as)
UAB "PAGRATA market"
Darbo pobūdis
Ieškome pardavėjos konsultantės gėlių ir dovanų parduotuvėje, įsikūrusioje Justiniškių turgaus teritorijoje. Tad jei esate kūrybinga, originali, nestokojanti puikių idėjų ir atsakinga – mes laukiame Jūsų "Donako" kolektyve.
Pagrindinės darbo užduotys:
• aktyvus bendravimas su klientais, profesionalus klientų aptarnavimas/konsultavimas, asortimento klientams pristatymas;
• gėlių, dovanų, suvenyrų ir kt. prekių pardavimas;
• darbo vietos, vazoninių augalų, skintų gėlių ir kitų prekių priežiūra, tvarkos palaikymas;
• darbas kasos aparatu;
• prekių priėmimas, išdėstymas ir pateikimas prekybos salėje.
Reikalavimai
• darbo prekyboje patirtis – privalumas;
• užsienio kalbų mokėjimas: pageidautina – rusų, kitų kalbų žinojimas - privalumas;
• sąžiningumas, darbštumas, draugiškumas, mandagumas, komunikabilumas;
• drąsus bendravimas su klientais ir esant poreikiui, gebėjimas ramiai spręsti konfliktines situacijas;
• darbas slenkančiu grafiku, pilną darbo dieną.
Mes jums siūlome
• darbą draugiškame kolektyve;
• visuomet laiku mokamą atlyginimą;
• nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.
Atlyginimas
4,40 €/val. (neatskaičius mokesčių), maksimalus darbo laikas per savaitę – 52 valandos.