Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Pardavėja - konsultantė (-as)
UAB"BALTIC LEADERS WAYS"
Darbo skelbimas – VESTUVINIŲ SUKNELIŲ SALONUI REIKALINGA VADYBININKĖS- KONSULTANTO
Darbo pobūdis:
Naujai atsidaręs prabangus vestuvinių bei proginių suknelių salonas ieško vadybininkės- konsultantės.
Darbo vieta: Vilnius
Maloniai aptarnauti salono klientės, suknelių pristatymas, pagalba matuojant, sutarčių pildymas, bendravimas su klientėmis telefonu ir susirašinėjimas (el. paštu, Facebook it pan.) Salono išvaizdos, švaros ir tvarkos palaikymas.
Internetinių puslapių papildymas, naujinimas.
Darbo laikas nuo antradienio iki šeštadienio:
I-V 12.00 – 20.00
VI 10.00 – 15.00
Reikalavimai:
Tik kandidatės su patirtimi, dirbant su klientais bei drabužiais.
Puikūs bendravimo įgūdžiai.
Rusų / anglų kalbų žinojimas.
Kompiuteriniai įgūdžiai.
Atsakingumas, kruopštumas.
Siūvėjos įgūdžiai – privalumas.
Mes siūlome:
Visas socialinės garantijas. Pilną darbo laiką. Motyvuojantį atlyginimą + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
Patirtis šioje srityje DIDELIS PRIVALUMAS.
Atlyginimas:
Priklauso nuo darbo rezultatų.
Tel.: +370 67611081
Vilnius
400 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti