Atgal į darbų sąrašą
Pardavėja - konsultantė (-as)
Pet Store
ZOO prekių parduotuvė “PET STORE” ieško pardavėjo (-os)-konsultanto (-ės) darbui pilnu etatu Kaune. Ieškome darbuotojų, kurie nori turėti ilgalaikį darbą, nebijo fizinio darbo, kuriems patinka prekiauti ir kurie visada siekia tik geriausių rezultatų.
Darbo aprašymas:
• Profesionalus klientų aptarnavimas, darbas su kasos aparatu;
• Klientų konsultavimas zoo prekių, gyvūnų ir jų priežiūros klausimais;
• Pašarų ir zoo prekių pardavimas, tinkamiausių produktų pasiūlymas;
• Prekybos vietos, pagalbinių patalpų priežiūra ir švaros palaikymas;
• Prekių priėmimas, išdėstymas, priežiūra.
Reikalavimai:
• Kompiuterinis raštingumas;
• Iniciatyvumas, pareigingumas, atsakingumas;
• Sąžiningumas, kruopštumas, atidumas;
• Puikūs bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžiai;
• Orientacija į klientą ir pardavimo rezultatą;
• Komunikabilumas bendraujant su klientais.
Naudingi įgūdžiai:
• Išsilavinimas veterinarijos srityje (gali būti ir veterinarijos felčerio kvalifikacija);
• Žinios apie zoo produktus;
• Patirtis dirbant su kasos aparatu.
Mes siūlome:
• Atsakingą darbą jaunoje, nuolat augančioje įmonėje;
• Darbą profesionalų komandoje;
• Mokymus;
• Patrauklias darbo sąlygas, motyvuojantį darbo užmokestį;
• Karjeros galimybes.
Kaunas