Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Padavėja (-as)
"Food Factory", UAB
Darbo pobūdis:
Ieškome energingų, darbščių, linksmų ir motyvuotų padavėjų japonų ir italų virtuvių restoranui.
- Profesionalus klientų aptarnavimas;
- Puikus siūlomų patiekalų ir gėrimų meniu išmanymas, svečių konsultavimas;
- Sklandus komandinis darbas ir bendravimas su virtuve;
- Kavos gamyba, gėrimų paruošimas bei pateikimas;
- Darbas R-keeper kasos aparatu;
- Bendros švaros ir tvarkos palaikymas restorane;
- Baro produktų apskaita, kontrolė.
Reikalavimai:
- Padavėjo darbo patirtis;
- Puikūs klientų aptarnavimo ir pardavimų įgūdžiai;
- Orientacija į svečią, jo poreikius ir aukštą aptarnavimo kokybę;
- Reprezentatyvi išvaizda;
- Sąžiningumas, organizuotumas, atsakingumas, komunikabilumas, kūrybiškumas, paslaugumas;
- Puikūs darbo komandoje įgūdžiai;
- Higienos normų, geros praktikos taisyklių išmanymas;
- Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
- Gera nuotaika ir plati šypsena.
Mes jums siūlome:
- Įdomų ir dinamišką darbą pilnu etatu draugiškame kolektyve;
- Didelį arbatpinigių potencialą;
- Karjeros galimybes, grįstas nuolatiniu darbo rezultatų vertinimu;
- Darbo grafiką, laisvai derinamą su studijomis (yra ir galimybė dirbti tik darbo dienomis);
- Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas;
- Darbą strategiškai patogioje miesto vietoje;
- Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida.
Vilnius
300 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti